Контроль безпечності харчових продуктів нетваринного походження

Імпорт харчових продуктів нетваринного походження в ЄС підлягає загальним умовам і спеціальним положенням, спрямованих на запобігання ризику для здоров’я населення та захист інтересів споживачів.

Коли на території третьої країни виникає чи шириться гігієнічна проблема, здатна створити серйозну небезпеку здоров’ю людей, влада ЄС може призупинити імпорт з усієї або частини відповідної третьої країни або запровадити тимчасові захисні заходи щодо відповідних харчових продуктів, залежно від серйозності ситуації.

Для контролю застосовують наступні правила:

  • Загальні правила щодо гігієни встановлює Регламент №852/2004.
  • Вимоги щодо забруднювачів у харчових продуктах та щодо матеріалів, які контактують з харчовими продуктами встановлює Регламент №1935/2004.
  • Загальні умови приготування харчових продуктів встановлює у т.ч. Директива №89/108/ЄС щодо швидкої заморозки
Матеріали, що контактують з харчовими продуктами.
  • При використанні матеріалів, що контактуватимуть з продуктами харчування, такими як пакувальні матеріали, ви повинні переконатися, що матеріали виготовлені таким чином, що їх частинки не переносяться на продукти харчування в тих кількостях, які є небезпечними для людей, та не змінюють склад продуктів харчування, а також не змінюють смак і запах продуктів.

  • Ви повинні переконатися, що дотримуєтесь всіх вимог щодо небезпечних речовин, а також щодо маркування. Вам як українському виробнику ягід необхідно знати, який пластик ви можете використовувати в якості пакувального матеріалу для ваших ягід (і які речовини містить пластик).

Категорія: 
Поширити