Простежуваність

Законодавство ЄС визначає простежуваність як здатність виявити і простежити за будь-яким харчовим продуктом, кормом, твариною, призначеними для виробництва харчових продуктів або речовиною, що буде використана для споживання, на всіх етапах виробництва, переробки та розповсюдження.

Регламент № 178/2002 вимагає належним чином маркувати або надавати відповідні документи про продукцію

Імпортер харчової продукції в ЄС має забезпечити наявність вичерпної інформації щодо всього ланцюга виробництва та переміщення продукту.

Система простежуваності на практиці
  • На кожному етапі виробництва продуктів харчування бізнес-оператори повинні мати чітко визначені функції та обов’язки, а також повинні вживати необхідних заходів в разі виявлення ризику.   

  • Як компанія ви повинні визначити та задокументувати інформацію про продукцію за приниципом «один крок вперед і один крок назад» в ланцюгу виробництва харчової продукції (від первинного виробництва, переробки, транспортування та розподілу).

  • Надзвичайно корисним інструментом може бути маркування окремих упаковок, що використовуються для транспортування ягід (від виробничих ділянок до пакувальних майданчиків або місцях розподілу). На етикетці повинна міститися інформація про місце походження ягоди, дату збору/перевезення, а також назву та контактну інформацію відповідального бізнес-оператора.

  • У разі виявлення ризику Європейська Комісія залучає компанії до виконання наступних дій:

    • негайно вилучити з ринку заражені продукти та, при необхідності, відкликати їх у споживачів;

    • знищити партію та серію товарів, які не відповідають вимогам безпеки харчових продуктів.

Категорія: 
Поширити