Як визначити код товару?

 

В загальному випадку Косметика підпадає під код товарної групи 3304. Детальний опис кожної товарної позиції наявний за наступним посиланням.

Детальніше про класифікацію товарів читайте за посиланням

Змішані продукти

Іноді може бути незрозумілим, чи є певний продукт косметичним виробом, що підпадає під законодавство ЄС щодо косметичних виробів, або ж він підпадає під інше галузеве законодавство, наприклад, медичне законодавство ЄС або Директиву ЄС щодо безпеки іграшок. У випадку цих “змішаних продуктів” рішення про класифікацію продукту повинно прийматися на індивідуальній основі.

Прикладом змішаного продукту є серветка, яка містить речовини косметичного виробу. Сама серветка не є а ні речовиною, а ні сумішшю, що є одним із визначень косметичного виробу.  Проте серветка може бути «транспортним засобом» для доставки речовини або суміші до шкіри людини. Ця речовина або суміш, якщо вона призначена для контакту з різними зовнішніми частинами людського тіла, з метою виключно або головним чином очищення цих зовнішніх частин, для їх ароматизації, зміни їх зовнішнього вигляду та / або для корекції запахів тіла та/або його захисту або його збереженні в хорошому стані, підпадають під сферу застосування Регламенту про косметичні вироби.

Детальніше про побічні продукти можна дізнатися на веб-сайті Комісій ЄС.

 

Категорія: 
Поширити