Як визначити код товару?

Одяг з текстилю (Clothing) необхідно дуже ретельно класифікувати, оскільки іноді можливо, що невелика різниця або особливість у товарі буде мати зовсім інший код. Також необхідно перевіряти всі атрибути одягу, щоб уникнути неправильної класифікації.

В загальному випадку одяг підпадає під коди товарної групи 61-62. Детальний опис кожної товарної позиції наявний в Посібнику Служби підтримки експорту Європейського Союзу за наступним посилання на сторінках 215-228 (російською мовою).

Як приклад, розглянемо експорт жіночої літньої блузи з коротким рукавом iз поліестеру. Код цього товару - 620640000. Для визначення коду одягу важливим є тканина, з якої виготовлений товар та стать, якій призначений одяг.

Детальніше про класифікацію товарів читайте за посиланням (англійською мовою).

Які особливості потрібно враховувати при класифікації вашого продукту згідно групи 61 або 62?
  • Класифікація одягу може бути складною, повинні бути відомі точні характеристики одягу для того, щоб правильно визначити код TARIC для вашого товару.
  • Деякий одяг може бути більш простим для класифікації, наприклад, є спеціальний код товару для футболок, який класифікується згідно товарної позиції 6109. Ви можете вибрати футболку, незалежно  від того, чи  футболка виготовлена з бавовни чи інших матеріалів. Бавовняна футболка класифікується під товарною позицією 6109 10 00 10.
  • Складніше класифікувати предмети одягу, якщо він буде складатись з декількох матеріалів. Залежно від поєднання матеріалів, код TARIC може змінюватися. Однак загальне правило в тому, що потрібно класифікувати одяг, беручи за основу текстильний матеріал, якого найбільше за масою.
  •  Інші аспекти, які необхідно враховувати при класифікації одягу, полягають у тому, якщо є різні шари текстильних волокон, а також класифікація може базуватися на матеріалі зовнішньої або внутрішньої частини одягу. Це стосується, наприклад, піджаків та блейзерів для чоловіків або хлопців, де переважає текстильний матеріал зовнішньої частини, яке визначає код TARIC. Наприклад, TARIC код для жакетів та блейзерів, де переважаючим зовнішнім матеріалом є синтетичний матеріал, класифікується згідно товарної позиції 6103 33 00 00. 
Категорія: 
Поширити