Як визначити код товару?

В загальному випадку Ягоди підпадають під коди товарних груп 0807, 0810 та 0811. Детальний опис кожної товарної позиції наявний за наступним посиланням.

Як приклад, розглянемо експорт порічки до ЄС. Код цього товару 0810 30 30 00. Для визначення коду ягоди важливим є вид ягоди (свіжа чи ні), колір смородини (червона, чорна або біла) та чи є ця ягода аґрусом.

А от для товару під кодом 0811 20 11 00 також є важливим визначення вмісту цукру та додавання підсолоджуючих речовин.

Детальніше про класифікацію товарів читайте за посиланням.

Які особливості  потрібно враховувати при класифікації вашого продукту згідно розділу 8?
  • Свіжі ягоди класифікуються за своїм типом. Наприклад, в підзаголовку 0810 ви знайдете інші фрукти такі як малина, ожина, шовковиця та  логанова ягода (гібрид ожини з малиною).

  • Деякі сушені фрукти та ягоди класифікуються в підзаголовку 0801 0806 (наприклад горіхи, виноград, цитрусові). Якщо ваші фрукти або ягоди не зазначені в коді виду продукції 0801 0806, їх слід класифікувати згідно підзаголовку 0813 . Сюди відносяться, наприклад, кавуни, яблука, груші, та всі види ягід.

  • Заморожені фрукти класифікуються згідно з підзаголовком 0811. Вони можуть бути або сирі або приготовлені на пару, або в киплячій воді перед заморожуванням. До заморожених фруктів можна додавати цукор або інші підсолоджувальні  речовини.

  • Консервовані фрукти та горіхи класифікуються згідно з підзаголовком 0812 . Не рекомендується вживати їх відразу. Вони, як правило, зберігаються в розчині, подібному до газоподібного діоксиду сірки, солоного розчину, або сірчаної води, які призначені для транспортування та зберігання, перш ніж їх будуть використовувати в харчовій промисловості, в основному для приготування варення.

  • Консервовані фрукти, які можна з’їсти відразу, такі як зацукрована вишня або джем, не вважаються тимчасово законсервованими і тому класифікуються, як правило, в розділі 20.

Категорія: 
Поширити