Бібліотека

Додаткову інформацію про =регулювання продукції на ринку ЄС Ви можете знайти в наступних посібниках та он-лайн джерелах. 

Посібники: 
  1. Енциклопедія експорту до ЄС у рамках ПЗВТ: Частина 1 та Частина 2; 
  2. Навчальний посібник щодо експорту до ЄС, 2013 р.  Посібник підготовлено службою підтримки експорту ЄС
Галузеві видання: 
  1. Практичний довідник аграрного експортера до ЄС.  Довідник аграрного експотрера розроблено за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господраства Німеччини в рамках проекту "Агроторгівля України" та у співпраці з експертами Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" та експертами Інституту економічних досліджень та політичних консультацій у 2016 році. 
  2. Практичний довідник органічного експортера до ЄС. Видання  довідника було підготовлено проектом «Агроторгілвя України» у співпраці з українським органом з сертифікації органічного виробництва «Органік Стандарт» та за підтримки Німецько-української промислово-торговельної палати.
  3. Посібник "Експорт одягу та взуття до ЄС" та Дорожня карта до Посібника.  Цей практичний посібник розроблений в рамках проекту за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні і доповнюється дорожньою картою для українських експортерів одягу і взуття в ЄС.
  4. Посібник "Експорт дрібних свіжих фруктів і ягід до Європейського Союзу".  Підготовлено в рамках проекту ФАО в 2017 році. 

     

 

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.