Молочні продукти

Спеціалізовані виставки/ярмарки

Anuga Food Fair (кожні 2 роки)

Кельн, Німеччина

Найбільший у світі ярмарок, на якому представлені різноманітні продукти харчування, наприклад, напої, м'ясо і м’ясні продукти, заморожені продукти харчування, свіжа і охолоджена їжа, молочні вироби, випічка, органічні продукти та ін. У рамках Anuga діє спеціальний ярмарок Anuga Dairy – один із лідерів серед виставок у  галузі молочної промисловості.

https://www.anuga.com

 

The World of Milk (щорічна)

Дізнатися більше

Добровільні стандарти

Приватні стандарти щодо харчових продуктів відіграють все більш важливу роль у забезпеченні доступу на ринок у міжнародній торгівлі, тому важливо про них знати. Описані нижче стандарти є одними з найпоширеніших. Зверніть увагу, що це не вичерпний перелік, оскільки їх існує набагато більше.

BRC Global Standard for Food Safety

Дізнатися більше

Схвалені країни та виробництва

Українська компанія може експортувати до ЄС молочну продукцію, якщо виконано дві умови щодо дозволу на експорт:

1.Дозвіл країні експортувати до ЄС конкретний вид молочної продукції

Держава, яка не є членом ЄС, повинна отримати дозвіл від Комісії ЄС на експорт продуктів тваринного походження (м'ясо, риба, молоко, яйця та продукти з неї) та бути у відповідному списку схвалених країн, що не є членами ЄС щодо конкретної категорії продукції.

Україна має право експортувати молочну продукцію до ЄС.

Дізнатися більше

Квоти на молочну продукцію

Тарифна квота - це заздалегідь визначена вартість або кількість товару, яка може бути імпортована до країни ЄС за зниженим тарифом або без застосування тарифу протягом певного періоду. Така квота стосується імпорту до всіх країн ЄС.

Існує два типи тарифних квот:

Митні квоти (непреференційні тарифні квоти): застосовуються до товарів з усіх країн незалежно від походження;

Дізнатися більше

Правила походження

Для того, щоб скористатись перевагами зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, продукт повинен мати статус походження з України. Для цього продукт має відповідати Правилам походження продукції, визначених Протоколом І до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Загалом щодо молочної продукції - це означає, що продукція повинна:

  • Бути повністю отримана від живих тварин, вирощених в Україні,

або, якщо це не так

Дізнатися більше

Які тарифи діють на молочну продукцію на ринку ЄС?

На різні категорії молочної продукції встановлено різні тарифи на ввіз до ЄС з України. На деякі категорії молочної продукції ЄС встановив преференційний тариф 0%.

Приклади:

Категорія «Молоко та вершки, незгущені та без додання цукру чи інших пiдсолоджувальних речовин, з вмістом жиру більше 1%, але не більше 3%, у первинних упаковках, об'ємом нетто не бiльше, як 2 л»

Дізнатися більше