М'ясна продукція

Спеціалізовані виставки/ярмарки

Foodexpo (кожні 2 роки)

Хернінг, Данія

Foodexpo організовується у співпраці з 12 провідними торговельними організаціями в сфері продовольчого обслуговування, HoReCa та роздрібної торгівлі. Це найбільша продовольча ярмарка у північних країнах.

 

FOOD EXPO (щорічна)

Афіни, Греція

Провідна виставка у Греції, одна з найважливіших та найвпливовіших у південно-східній Європі у галузі їжі та напоїв.

https://foodexpo.gr/en

Дізнатися більше

Добровільні стандарти

Приватні стандарти щодо харчових продуктів відіграють все більш важливу роль у забезпеченні доступу на ринок у міжнародній торгівлі, тому важливо про них знати. Описані нижче стандарти є одними з найпоширеніших. Зверніть увагу, що це не вичерпний перелік, оскільки їх існує набагато більше.

BRC Global Standard for Food Safety

Дізнатися більше

Правила походження

Для того, щоб скористатись перевагами зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, продукт повинен мати статус походження з України. Для цього продукт має відповідати Правилам походження продукції, визначених Протоколом І до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Українські компанії, які експортують м'ясо, що підпадає під дію преференційних тарифів ЄС, повинні довести, що їх м'ясна продукція повністю отримана з України для надання їй статусу походженням з України.

Дізнатися більше

Квоти на м'ясну продукцію

Тарифна квота - це заздалегідь визначена вартість або кількість товару, яка може бути імпортована в країну ЄС за зниженим тарифом або без застосування тарифу протягом певного періоду. Така квота стосується імпорту до всіх країн ЄС.

Існує два типи тарифних квот:

Митні квоти (непреференційні тарифні квоти): застосовуються до товарів з усіх країн незалежно від походження

Дізнатися більше

Як визначити код товару?

Код HS на конкретну м’ясну продукцію може відрізнятись залежно від виду м’яса, обробки і пакування (наприклад, свіже, охолоджене або заморожене).

Коди HS на м’ясну продукцію підпадають під главу 2 (групи кодів 0201-0210).

Дізнатися більше