Одяг з текстилю

Як визначити код товару?

Одяг з текстилю (Clothing) необхідно дуже ретельно класифікувати, оскільки іноді можливо, що невелика різниця або особливість у товарі буде мати зовсім інший код. Також необхідно перевіряти всі атрибути одягу, щоб уникнути неправильної класифікації.

В загальному випадку одяг підпадає під коди товарної групи 61-62. Детальний опис кожної товарної позиції наявний в Посібнику Служби підтримки експорту Європейського Союзу за наступним посилання на сторінках 215-228 (російською мовою).

Дізнатися більше

Основні галузеві асоціації

European Apparel and Textile Confederation  (EURATEX)
Європейська Конфедерація одягу та текстилю
24, rue Montoyer; Bte. 10
B-1000 Brussels
Belgium
+32-2-285.48.83
+32-2-285.48.81
+32-2-230.60.54
 
European Textile Services Association (ETSA)
Європейська Асоціація текстильної промисловості
24 rue Montoyer, box 7,
B - 1000 Brussels
Belgium
Дізнатися більше

Правила походження

Для отримання преференційного доступу на ринок ЄС (зниженні ставки ввізного мита) необхідно підтвердити походження (“національність”) товару  з України та отримати Сертифікат EUR.1.

Базове правило походження для одягу - «виробництво з пряжі» (подвійна трансформація). Пряжа може імпортуватися з будь-якої країни, проте виробництво тканини повинно мати місце в Україні. Так, жіноча літня блуза матиме офіційне українське походження у випадку, якщо вона пошита з тканини, яка вироблена в Україні.

Дізнатися більше

Які тарифи діють для текстильного одягу на ринку ЄС?

Угода про асоціацію з ЄС передбачає скасування імпортних мит для більшості продукції, яка експортується з України. Для одягу на даний момент ставка ввізного мита дорівнює 0%.

Як визначити код свого товару?

 

Дізнатися більше